NAŠE DOMY NA PREDAJ

Aktuálne pre Vás máme pripravené dva rodinné domy v obci Most pri Bratislave. Výhodou je, že nie sme sprostredkovateľom, ale priamo stavbu realizujúcou/vlastniacou spoločnosťou. Preto Vám najlepšie zodpovieme všetky otázky týkajúce sa priebehu výstavby, máme fotodokumentáciu zo všetkých jej fáz. Vďaka tomu budete vidieť z akých materiálov sa domy stavajú, na akých kvalitných základoch stoja,... Súčasný stav si môžete pozrieť v GALÉRII. Jeden rodinný dom, na pozemku o rozlohe 610 m2 je komplet dokončený vrátane vysadeného trávnika a stromčekov. Druhý dom, na pozemku o rozlohe 424m2 je v stave holodom s možnosťou dokončenia podľa Vašich predstáv.

Rodinné domy v obci Most pri Bratislave

Hotový dom - Most pri BratislaveDom Most pri BratislaveDom Most pri Bratislave

Most pri Bratislave sa nachádza 4 km od Bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Obec sa dynamicky rozvíja, nechýba komplexná občianska vybavenosť vrátane ukážkového autobusového spojenia s Bratislavou. Zastávka autobusu je 300 m od našich domov.

Rodinné domy stoja na pozemkoch o rozlohách 424m2 a 610 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami v novobudovanej lokalite rodinných domov „Pod pšeno – západ.“

  • zastavaná plocha: 129,7 m2
  • úžitková plocha: 154,8 m2  (vrátane garáže) + 18 m2  povalový priestor
  • garáž: 19,8 m2

Veľkoryso a moderne riešené murované rodinné domy (36cm tehla + 8cm zateplenie) zaujmú najmä priestrannosťou a svetelnosťou izieb. Netradične riešená obývacia izba „bez stropu“ s výškou 6m, so strešnými oknami a pohodlným výstupom na terasu dodáva pocit priestrannosti a vzdušnosti. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie (v izbách na prízemí), predpríprava na krb, centrálny vysávač, 5-komorové belgické profily s izolačnými TROJSKLAMI, dátové a televízne rozvody vo všetkých obytných miestnosťach, predpríprava na domáci telefón, zabezpečovacie zariadenie, LED diódové osvetlenie schodiska.

Na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba s jedálňou (35,6 m2) , priestranná kuchyňa (10,2 m2) so špajzou , spálňa (18 m2), WC s kúpeľňou a garáž s priamym vstupom do domu. Poschodie je tvorené dvomi izbami (15,5 m2 a 17,5 m2) a pohodlnou kúpeľňou s WC (7 m2). Z jednej z izieb je vchod do povalového priestoru (18 m2 ), ideálneho pre šatník. Obidva domy sú oplotené betónovým plotom s kovovou bránou na diaľkové ovládanie.

Cena rodinných domov:

Dom A - dokončený, skolaudovaný kvalitný dom s úžitkovou plochou 174 m2 na pozemku 610 m2: 220 000,-€

Dom B - skolaudovaný kvalitný holodom s úžitkovou plochou 174 m2 na pozemku 424 m2: 195 000,-€


Kontakt pre predaj rodinných domov: Ing. Stanislav Štefanik, 0907 476900


Veríme, že vďaka pôdorysom a galérii si dokážete vytvoriť prvotnú predstavu, ktorú radi dotvoríme pri telefonickom, či osobnom stretnutí priamo v domoch.

 

Aktuality

21.12.2009

NOVINKA!

Predny podhladVýstavba a predaj 4–izbových, samostatne stojacich, trendových rodinných domov len 4 km od Bratislavy

archív